Inđija: Bez golova na Gradskom stadionu

Vojvođanski derbi 16. kola Prve lige Srbije između FK „Inđija“ i FK „ČSK“ Čelarevo završen je bez pobednika.  Utakmica je okončana nepopularnim rezultatom 0:0, ali na ovaj način Inđinčani su osvojili bod na svom terenu u prvoj utakmici prolećnog dela prvenstva.

Publika na Gradskom stadionu u Inđiji gledala je pravu prvenstvenu utakmicu kojoj su falili samo golovi da bi doživljaj bio potpun. „Zeleno-beli“ bili su dominantnija ekipa svih 90 minuta igre, ali nisu imali sreće pred golom Tankosića. Dva puta se oprobao Bosančić i to u 15. i 42. minutu meča, ali njegovi šutevi nisu zatresli mrežu. U drugom poluvremenu stopostotnu šansu propustio je Vujasin. On je imao priliku da se sa bele tačke upiše u listu strelaca i svojoj ekipi obezbedi tri boda u prvoj utakmici prolećnog dela prvenstva, ali njegov mlak udarac samo je olakšao posao golmanu gostiju. Na kraju susreta ipak ostaje smo 0:0.