Sremska Mitrovica: Košarkaši Mega Bemaxa posle velikog preokreta u meču izgubili od Cedevite

Košarkaši Mega Bemaxa su imali veliku šansu za pobedu, ali su odigrali vrlo slabu poslednju četvrtinu pa je Cedevita na kraju slavila u Sremskoj Mitrovici sa 77:81 (14:17, 12:9, 30:15, 21:40). Izabranici trenera Dejana Milojevića su u okviru 6. kola ABA lige u hali PSC Pinki igrali odlično u odbrani 30 minuta, ali su u poslednjih 10 minuta popustili u tom segmentu i dozvolili veliki preokret gostima iz Zagreba.

Najbolji u redovima Mega Bemaxa su bili Dilan Enis sa 20 poena, 6 skokova i 7 asistencija i Nikola Rebić sa 21 poenom, dok je Goga Bitadze imao 9 poena, 10 skokova i 4 blokda. U redovima Cedevite su se istakli Nikols sa 18 i Čeri sa 17 poena dok su Krušlin i Musa imali po 16. Posle 6 odigranih kola Mega Bemax ima skor 2-4 dok Cedevita ima 4-2.

Specijalni gosti kluba su bili polaznici besplatne škole košarke „Meginih 100“ kao i mladi košarkaši iz KK Olimp Šekovići, koji su zajedno bodrili Megu na ovom meču.